1 procent
zobacz >>>

Szkolenie "Pracownik z niepełnosprawnością" w Janowie Lubelskim i Parczewie

   Janów Lubelski i Parczew to kolejne miasta, w których miały miejsce szkolenia pt. "Pracownik z niepełnosprawnością" realizowane w ramach projektu "Mapa drogowa do pracy". Szkolenia odbyły się w dniach 15 - 16 listopada i zostały zorganizowane przy współpracy z Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie.
   Pracownicy instytucji rynku pracy, organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych oraz jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych zapoznali się z problematyką osób niepełnosprawnych omówioną w czterech blokach tematycznych:

   Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza okaże się pomocna w codziennej pracy i przyczyni się do efektywniejszej obsługi i współpracy z osobami niepełnosprawnymi.

   Serdecznie dziękujemy Pani Annie Śmit Dyrektor PCPR w Janowie Lubelskim oraz Pani Magdalenie Domańskiej Kierownik PCPR w Parczewie za pomoc w organizacji szkolenia oraz Panu Władysławowi Rosłoń Dyrektorowi Powiatowego Urzędu Pracy w Parczewie za udostępnienie sali wykładowej na potrzeby w/w szkolenia.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18643822, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON