KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Seminarium szkoleniowo-informacyjne w Centrum Integracji Społecznej "Integro" 23.10.2007

   Dnia 23 października 2007r w siedzibie Centrum Integracji Społecznej "Integro" przy ul.Radości 8 w Lublinie odbyło się seminarium szkoleniowo-informacyjne poświęcone realizacji ustawy o zatrudnieniu socjalnym w ramach realizowanego programu "Od smutku do radości" współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny.
   Seminarium prowadziła pani Dyrektor Renata Pasikowska rozpoczynając od prezentacji idei reintegracji osób z kręgu zagrożonego wykluczeniem społecznym. Przedstawione zostały również dotychczasowe doświadczenia i osiągnięcia z zakończonej I oraz realizowanej II edycji programu:

   Pod koniec seminarium pani Iwona Kędziera, pracownik socjalny zapoznała uczestników seminarium z zasadami rekrutacji do III edycji Centrum Integracji Społecznej "Integro", której rozpoczęcie planowane jest na początek lutego 2008 r.
   Wśród przedstawicieli instytucji stykających się z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym znaleźli się m.in. pracownicy socjalni domów pomocy społecznej i pracownicy zakładu karnego.
   Z ramienia Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych w seminarium uczestniczyli: Psycholog - Pani Agnieszka Chmielewska i Doradca Zawodowy - Pan Marcin Młynarczyk.
   Zachęcamy wszystkie osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności zainteresowane przedstawioną inicjatywą udziału w programie zatrudnienia wspieranego realizowanego w ramach CIS o kontakt z naszą Agencją Zatrudnienia celem uzyskania szczegółowych informacji.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18319992, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON