KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Szkolenie pt. "Pracownik z niepełnosprawnością" ukończyło już ponad 200 osób. Kolejne dwie edycje odbyły się w Biłgoraju i Janowie Lubelskim.

   W dniach 18 -19 października w Biłgoraju i Janowie Lubelskim odbyła się 15 i 16 edycja szkolenia pt.,, Pracownik z niepełnosprawnością" organizowana przez Agencję Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu "Mapa drogowa do pracy". Szkolenie jest adresowane do pracowników instytucji rynku pracy, jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych.
   W szkoleniu udział wzięło 14 osób z powiatu biłgorajskiego oraz 15 z powiatu janowskiego. Szkolenie w Biłgoraju odbyło się w Starostwie Powiatowym, natomiast w Janowie Lubelskim w Powiatowym Urzędzie Pracy.
   Osoby biorące udział w szkoleniu zapoznały się z problematyką dotyczącą osób niepełnosprawnych. W programie zrealizowano cztery bloki tematyczne:

   W szkoleniach organizowanych przez Agencję Zatrudnienia wzięło udział już 220 osób. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pomoże im w codziennej pracy i przyczyni do podniesienia efektywności współpracy z osobami niepełnosprawnymi.
   Serdecznie dziękujemy Staroście Panu Markowi Onyszkiewiczowi za udostępnienie sali w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju oraz Panu Dyrektorowi Tomaszowi Kaproniowi za udostępnienie sali w Powiatowym Urzędzie Pracy w Janowie Lubelskim na potrzeby w.w. szkolenia.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18322158, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON