1 procent
zobacz >>>

Szkolenie pt. "Pracownik z niepełnosprawnością" w Lublinie i Tomaszowie Lubelskim.

   W dniach 11-12 października w Lublinie i Tomaszowie Lubelskim odbyły się kolejne szkolenia pt.,, Pracownik z niepełnosprawnością" organizowane przez Agencję Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu "Mapa drogowa do pracy". Adresatami szkolenia są pracownicy instytucji rynku pracy, jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych.
   W szkoleniu udział wzięło 28 osób z powiatu lubelskiego, oraz 15 osób z powiatu tomaszowskiego.
Szkolenie w Lublinie odbyło się w siedzibie Agencji Zatrudnienia oraz Centrum Szkoleń Profesjonalnych "Quest". Jego uczestnicy mieli możliwość zobaczyć, jak funkcjonuje Agencja Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych a także spotkać się z zatrudnionymi tu specjalistami.
   Osoby biorące udział w szkoleniu zapoznały się z problematyką dotyczącą osób niepełnosprawnych. W programie zrealizowano cztery bloki tematyczne:

   Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza będzie pomocna w codziennej pracy oraz przyczyni się do podniesienia efektywności pokonywania barier związanych z obsługą oraz porozumiewaniem się z osobami niepełnosprawnymi.

   Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Tomaszowa Lubelskiego Panu Ryszardowi Sobczukowi za udostępnienie sali w Urzędzie Miasta oraz Pani Agacie Makarewicz z Centrum Szkoleń Profesjonalnych "Quest" w Lublinie za udostępnienie sali wykładowej na potrzeby ww. szkolenia.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18643595, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON