KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Wręczenie dyplomu dla Pracodawcy Miesiąca Września 2007 r.

   Dnia 5 października 2007 roku pracownicy Agencji Zatrudnienia: Marcin Dula - pośrednik pracy i Joanna Zielińska - specjalista ds. promocji i informacji, wzięli udział w spotkaniu w Przedsiębiorstwie Budowlanym Jur-and sp.j., przy ulicy Inżynierskiej 6. Firma została laureatem wrześniowej edycji konkursu Dator Laboris - Dawca Pracy. Dyplom Pracodawcy Miesiąca Września 2007 roku przyznany za zasługi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w imieniu dyrektora Andrzeja Wrony odebrała Pani Anna Krzyżanek.
   Przedsiębiorstwo Budowlane "JUR-AND" działa od 1991 roku. Jest to firma budowlana, zajmująca się głównie produkcją stolarki PCV i wyrobów aluminiowych. Firma otrzymała w 2001 roku Kryształową Cegłę w konkursie 'Modernizacja 2001" w kategorii: modernizacja budynków zbiorowego zamieszkania. Przedsiębiorstwo zostało również wyróżnione w 3. edycji rankingu "Najlepsze Firmy 2007", przygotowywanego przez firmę Dun & Bradstreet Poland, na łamach "Gazety Bankowej".
   Przedsiębiorstwo budowlane Jur-and zatrudnia aktualnie siedem osób niepełnosprawnych, w tym dwie skierowane z Agencji Zatrudnienia. W dalszym ciągu firma jest zainteresowana współpracą z Agencją w zakresie pozyskiwania nowych pracowników.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18318830, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON