1 procent
zobacz >>>

Szkolenie pt. "Pracownik z niepełnosprawnością" w Zamościu i Chełmie.

   W dniach 20 - 21 września 2007 roku w Chełmie oraz w Zamościu odbyły się kolejne edycje szkoleń pt. "Pracownik z niepełnosprawnością" organizowane przez Agencję Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych Fundacji Fuga Mundi w ramach projektu "Mapa drogowa do pracy".
   W szkoleniach udział wzięło 60 osób - pracowników instytucji rynku pracy, organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych. Uczestnicy szkolenia zapoznali się z problematyką dotyczącą osób niepełnosprawnych. W programie szkolenia zrealizowano cztery bloki tematyczne:

   Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza okaże się pomocna w codziennej pracy i przyczyni do podniesienia efektywności obsługi osób niepełnosprawnych.
   Serdecznie dziękujemy Pani Marii Król - Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za Krokiem" w Zamościu, Panu Staroście Chełmskiemu - Kazimierzowi Stockiemu oraz panu Dziekanowi Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego Wydział Zamiejscowy w Chełmie Eugeniuszowi Witkowskiemu za udostępnienie sali wykładowej na potrzeby w/w szkolenia.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18293922, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON