1 procent
zobacz >>>

Szkolenie pt. "Pracownik z niepełnosprawnością" w Lubartowie i Łęcznej.

   W dniach 13 - 14 września 2007 roku w siedzibie Lubelskiej Fundacji Rozwoju w Lubartowie oraz w Starostwie Powiatowym w Łęcznej odbyły się szkolenia pt. "Pracownik z niepełnosprawnością" realizowane w ramach projektu " Mapa drogowa do pracy" W szkoleniach udział wzięło 30 osób - pracowników instytucji rynku pracy, organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych. Uczestnicy szkolenia zapoznali się z problematyką dotyczącą osób niepełnosprawnych. W programie szkolenia zrealizowano cztery bloki tematyczne:

   Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności oraz wzajemna wymiana doświadczeń zawodowych okażą się pomocne w codziennej pracy i przyczynią do podniesienia efektywności obsługi osób niepełnosprawnych.
   Serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Targońskiej - Dyrektor Lubelskiej Fundacji Rozwoju w Lubartowie oraz Panu Staroście Łęczyńskiemu Adamowi Niwińskiemu za udostępnienie sali wykładowej na potrzeby w/w szkolenia.

 

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18612934, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON