KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Ruszyła czwarta edycja Szkolenia ECDL

   11 września b.r. rozpoczęła się czwarta edycja szkoleń komputerowych dla osób niepełnosprawnych długotrwale bezrobotnych, które sa zarejestrowane jako osoby bezrobotne przez minimum 24 miesiące i nie posiadają żadnego dochodu. Grupa szkoleniowa została zrekrutowana spośród klientów Agencji Zatrudnienia, z którymi specjaliści pracują od wielu miesięcy oraz osób zarejestrowanych w powiatowych urzędach pracy na terenie województwa lubelskiego. Spośród kilkudziesięciu zainteresowanych wybrano dziesięć osób.
   W poniedziałek 10 września uczestnicy szkolenia podpisali umowy uczestnictwa w projekcie. Na uroczystym spotkaniu obecni byli: Pan Prezes Marek Piasecki, prowadzący część modułów szkolenia: Krzysztof Różalski, pośrednicy pracy: Ireneusz Jóżwicki i Marcin Dula, psycholog: Agnieszka Chmielewska, doradca zawodowy: Marcin Młynarczyk.
   Uczestnicy szkoleń otrzymali materiały szkoleniowe, z którymi stawili się następnego dnia na szkolenie. Pracownia komputerowa, znajdująca w hotelu Huzar pozostaje do dyspozycji kursantów przez cały okres trwania szkolenia (od 10.09 do 19.11.2007).
   Szkolenia realizowane są w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego: Rozwój Zasobów Ludzkich; Priorytet 1. Aktywna polityka rynku pracy oraz integracja zawodowa i społeczna. Działanie 1.5. Promocja aktywnej polityki społecznej poprzez wsparcie grup szczególnego ryzyka. Schemat a) Wspieranie osób z grup zagrożonych wykluczeniem społecznym.
   Projekt "Mapa drogowa do pracy" dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18320035, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON