1 procent
zobacz >>>

Spotkanie z osobami niepełnosprawnymi długotrwale bezrobotnymi zarejestrowanymi w Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie

   W dniu 04 września 2007 roku pracownicy Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych w Lublinie w składzie Agnieszka Chmielewska - psycholog, Marcin Młynarczyk - doradca zawodowy oraz Ireneusz Jóźwicki i Marcin Dula pośrednicy pracy spotkali się z długotrwale bezrobotnymi osobami niepełnosprawnymi zarejestrowanymi w Miejskim Urzędzie Pracy w Lubienie. Spotkanie odbyło się w celu przedstawienia usług Agencji Zatrudnienia oraz możliwości udziału w kolejnej - już ostatniej edycji szkolenia komputerowego ECDL.

   Prezentacja usług naszej Agencji, a w tym szczególnie oferta szkoleniowa, została przyjęta przez osoby niepełnosprawne z dużym zainteresowaniem. Wierzymy, że to spotkanie zaowocuje w przyszłości dalszą współpracą z beneficjentami zarówno w zakresie udziału w szkoleniu jak i innych usług świadczonych przez Agencję w ramach projektu "Mapa Drogowa do Pracy" Fundacji Fuga Mundi.

   Było to już trzecie w tym roku spotkanie w MUP w Lublinie, które odbyło się dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Katarzyny Kępy oraz Pracowników MUP w Lublinie szczególnie Pani Moniki Rynkar - Kierownik Działu Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego.

   Wyrażamy wdzięczność za współpracę w zakresie organizacji tych spotkań, gdyż pozwoliły nam one dotrzeć z naszą ofertą do szerokiego grona beneficjentów działań podejmowanych w ramach projektu. Z wieloma z osób, które uczestniczyły w tych spotkaniach nawiązaliśmy dalszą współpracę, która zaowocowała poprzez różne formy aktywizacji zawodowej podjęciem zatrudnienia.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18613169, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON