1 procent
zobacz >>>

Warsztaty dotyczące metod samodzielnego poszukiwania pracy

   W dniu 01 sierpnia 2007 r. odbył się warsztat poświęcony tematyce samodzielnego poszukiwania pracy dla uczestników szkolenia komputerowego ECDL. Zajęcia były prowadzone przez Agnieszkę Chmielewska - psychologa, oraz Katarzynę Kowalczyk- doradcę zawodowego.
   Tematyka zajęć skupiała się na metodach skutecznego poszukiwania pracy, kompleksowym przygotowaniu do rozmowy z pracodawcą. Został przedstawiony obszerny moduł dotyczący konstruowania profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych - curriculum vitae oraz listu motywacyjnego. Uczestnicy mieli także okazję poznać tajniki efektywnej autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Omówione zostały pytania, które najczęściej pojawiają się na rozmowie kwalifikacyjnej oraz przykładowe odpowiedzi na nie. Prowadzący zajęcia starali się szczegółowo zaprezentować strukturę rozmowy kwalifikacyjnej oraz zasady i reguły panujące na niej.
   Mamy nadzieję, iż uzyskana wiedza i umiejętności, jakie ćwiczyli uczestnicy zajęć przydadzą się im w skutecznym poruszaniu się po współczesnym rynku pracy i zaowocują podjęciem satysfakcjonującego zatrudnienia.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18595254, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON