1 procent
zobacz >>>

Spotkanie z osobami niepełnosprawnymi długotrwale bezrobotnymi w Puławach

   W dniach 06,07.08.2007 pracownicy Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych spotkali się z osobami długotrwale bezrobotnymi zarejestrowanymi w Powiatowym Urzędzie Pracy w Puławach.
   Spotkanie odbyło się w Klubie Pracy w budynku Domu Chemika w Puławach. Podczas spotkania przedstawione zostały działania Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych i świadczone przez nią usługi z akcentem na organizowane szkolenie komputerowe ECDL. Beneficjenci skorzystali z możliwości zarejestrowania się w naszej Agencji oraz usług doradczych specjalistów. We współpracy z psychologiem i doradcą zawodowym określano możliwość podjęcia aktywizacji zawodowej, a także precyzowano predyspozycje i preferencje zawodowe.

Ze strony Agencji w spotkaniu uczestniczyli:

   Spotkanie zorganizowane zostało dzięki uprzejmości i pomocy pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Puławach, m. in. Pani Teresy Gutowskiej.
   Prezentacja usług naszej Agencji została przyjęta przez osoby niepełnosprawne z dużym zainteresowaniem, mimo małej liczby uczestników spotkania. Trzy osoby są zainteresowane ofertą szkoleniową. Pozostałe zostały zachęcone do podjęcia współpracy z agencją w zakresie pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego i prawnego.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 09.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18472373, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON