1 procent
zobacz >>>

Wręczenie dyplomu Pracodawcy Miesiąca Lipca 2007 r.

   Dnia 31 lipca 2007 wręczony zostały dyplom Pracodawcy Miesiąca Lipca 2007 w ramach konkursu "Dator Laboris - Dawca Pracy". Tytuł Pracodawcy Miesiąca Lipca członkowie kapituły konkursu zdecydowali przyznać Miejskiemu Przedsiębiorstwu Zieleni.
   W związku z tym w siedzibie firmy odbyło się spotkanie pracowników Agencji Zatrudnienia: Karoliny Cholewy - Koordynatora Wolontariuszy i Ireneusza Jóźwickiego - z Prezesem Zarządu Firmy : Panią Alicją Dobrowolską oraz z Dyrektorem Miejskiego Przedsiębiorstwa Zieleni Panem Mariuszem Piłatem. Podczas spotkania wręczony został pamiątkowy dyplom oraz upominek.
Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni jest firmą z wieloletnią tradycją - zostało założone w 1837 roku. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i urządzania terenów zielonych, sadzania drzew i krzewów, prześwietlania i ścinki drzew na rzecz Miasta Lublina oraz klientów indywidualnych.
   Firma ta jako jedna z pierwszych na rynku lubelskim rozpoczęła współpracę z Agencją Zatrudnienia w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych. Obecnie zatrudnia 25 osób w tym 3 osoby niepełnosprawne na stanowisku pracownika gospodarczego. Jest w dalszym ciągu otwarta na współpracę z Agencją w pozyskiwaniu nowych pracowników.

Serdecznie gratulujemy laureatowi.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18644297, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON