KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Z wizytą w Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych

   Dnia 11.07.2007 r. w siedzibie Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych zagościły Panie związane z Lubelskim Ośrodkiem Samopomocy. Celem niniejszej wizyty było poznanie struktury i działalności Fundacji.
   Panie spotkały się z pracownikami Agencji, którzy opowiedzieli o pełnionych przez siebie zadaniach. Ze strony Agencji Zatrudnienia w spotkaniu uczestniczyli:

Agnieszka Chmielewska - Psycholog
Karolina Cholewa - Koordynator Wolontariatu
Magdalena Budzyńska - Rehabilitant zawodowy
Marcin Młynarczyk - Doradca Zawodowy
Magdalena Mazur - Specjalista ds. rozwoju zawodowego.

   Uczestniczki zapoznały się z formami aktywizacji, jakie prowadzimy dla osób niepełnosprawnych, jak uczestnictwo w kursach, szkoleniach, warsztatach, korzystanie z ofert edukacyjnych. Ponadto przedstawiono informacje na temat działalności wolontarystycznej, która angażuje osoby niepełnosprawne do pomagania innym potrzebującym. Spotkanie ze specjalistą do spraw rehabilitacji zawodowej dało możliwość zapoznania się z warunkami, jakie powinni zagwarantować pracodawcy pracownikom niepełnosprawnym. Panie miały także możliwość poznania stanowiska doradcy zawodowego i pośrednika pracy, którzy pomagają osobom niepełnosprawnym w wejściu na rynek pracy.
   Po zakończonym spotkaniu i odpowiedziach udzielonych na liczne pytania, uczestniczki miały możliwość "pozwiedzania" Agencji Zatrudnienia i poznania od wewnątrz struktury jej działania.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18317789, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON