KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

20.06.2007 Targi Pracy

   Dnia 20 czerwca 2007 r. w godzinach od 10 do 14 w budynku Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 36 odbyły się Targi Pracy. Organizatorami Targów były następujące instytucje: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie, Agencja Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych Fundacji Fuga Mundi oraz Biuro Karier Politechniki Lubelskiej.
   W targach udział wzięło 40 wystawców, w tym prywatne przedsiębiorstwa, instytucje szkoleniowe oraz urzędy pracy. Zostały zaprezentowane aktualne oferty pracy oraz szkoleń i kursów.
   Agencja Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych jako jeden ze współorganizatorów i uczestników targów przedstawiła swoją działalność oraz aktualne oferty pracy, szkoleń i wolontariatu.
   Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających, w tym osób niepełnosprawnych.
   Dziękujemy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie za umożliwienie nam udziału we współorganizowaniu targów. Wyrażamy nadzieje na dalszą współpracę.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18322178, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON