KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Posiedzenie Kapituły 29.maja 2007 rok.

   Dnia 29 maja 2007r odbyło się spotkanie Kapituły Konkursu"Dator Laboris- Dawca Pracy" Spotkanie odbyło się w siedzibie Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych Fundacji Fuga Mundi w Lublinie w składzie następujących członkowie Kapituły:

 1. Przewodniczący Kapituły Pan Marek Piasecki - Prezes Fundacji Fuga Mundi, Dyrektor Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych,
 2. Pan Adam Mazurek Dyrektor Lubelskiego Oddziału PFRON,
 3. Pan Włodzimierz Spasiewicz - Gazeta Wyborcza,
 4. Pan Krzysztof Choina - Zarząd Regionu Środkowowschodniego NSZZ "Solidarność" w Lublinie.

   oraz pracownicy Agencji Zatrudnienia tj.:

 1. Pani Karolina Cholewa - Doradca Zawodowy,
 2. Pan Ireneusz Jóźwicki- Pośrednik pracy,
 3. Pani Magdalena Ciesielska - Koordynator wolontariuszy.

    Spotkanie dotyczyło wyboru laureata nagrody"Dator Laboris- Dawca Pracy" i przyznania nagrody za miesiąc maj br. pracodawcy z województwa lubelskiego, za szczególne osiągnięcia w działaniach na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych.
    Pan Prezes Marek Piasecki przywitali Gości Członków Kapituły i zaprezentował zadania realizowane w ramach projektu "Mapa drogowa do pracy", które prowadzi Agencja Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych. Członkowie kapituły otrzymali materiały związane z wyborem laureata tj. materiały zgłoszonych firm w Konkursie Nagrody"Dator Laboris- Dawca Pracy" w kategorii Pracodawca Miesiąca za miesiąc maj 2007r., zaznaczając, że do udziału w Konkursie wpłynęło cztery kandydatury: tj.

 1. Zakłady Tytoniowe w Lublinie SA,
 2. Galeria Smaku
 3. Firma Enter -tel 2 s.c.,
 4. Firma Zomech-zakład Obróbki8 Mechanicznej Sp. z o.o

    Następnie pośrednik pracy i koordynator ds. wolontariuszy prezentowali zgłoszone do konkursu firmy, przedstawiając działania i zasługi tych firm w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych, w tym spostrzeżenia i odczucia zatrudnionych osób. Pośrednik pracy wyjaśniał procedury i formy kontaktów i współpracy z firmami oraz przedstawił szczegółowe informacje o specyfice przedstawionych do konkursu firm. Rozpoczęła się wspólna dyskusja Członków Kapituły nad wyborem kandydata do nagrody za miesiąc maj, przy jednoczesnym zaznaczeniu osiągnięć tych firm w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych, pośrednik pracy w dalszym ciągu wyjaśniał wszelkie wątpliwości i informacje w tym zakresie. Po wspólnej dyskusji, Kapituła jednogłośnie wskazała, iż laureatem Nagrody Konkursu"Dator Laboris- Dawca Pracy" za miesiąc maj 2007r. zostaje Enter-tel 2. Firma prowadzi autoryzowany punkt serwisowy telefonów Nokia i Sony Ericsson. Firma prowadzi sprzedaż telefonów oraz oferuje konfigurację komputerów z telefonami komórkowymi przez bluetooth, kable, podczerwień. Serdecznie gratulujemy.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18318859, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON