1 procent
zobacz >>>

Wizyta w PUP w Lubartowie.

   Dnia 23.05.2007 pracownicy Agencji Zatrudnienia w składzie: Ireneusz Jóźwicki (Pośrednik Pracy), Marcin Dula (Pośrednik Pracy), Marcin Młynarczyk (Doradca Zawodowy) odbyli podróż służbową do Lubartowa w ramach działań Agencji na terenie powiatów Województwa Lubelskiego.
   Celem wizyty było nawiązanie kontaktu z osobami niepełnosprawnymi długotrwale bezrobotnymi. Spotkanie było możliwe dzięki uprzejmości pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Lubartowie, a zwłaszcza Pana Andrzeja Charlińskiego, kierownika Działu Pośrednictwa Pracy i Instrumentów Rynku Pracy. Podczas spotkania obecna była cała grupa 20 osób długotrwale bezrobotnych z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, które są zarejestrowane w urzędzie. Zaprezentowane zostały formy działania Agencji Zatrudnienia ze szczególnym akcentem na organizowane w bieżącym miesiącu giełdy pracy oraz rekrutację na kolejną edycję szkoleń ECDL. Uczestnicy spotkania, którzy byli zainteresowani usługami Agencji zarejestrowali się, po czym mogli skorzystać z usług doradczych specjalistów. Pięć osób zostało zaproszonych do udziału w giełdzie pracy, trzy zostały wpisane na listę zainteresowanych kursem ECDL, kilku osobom przedstawiono oferty pracy i możliwości skorzystania z porad prawnych oraz konsultacji z psychologiem na terenie Agencji Zatrudnienia.
   Powiatowy Urząd Pracy jest położony w bardzo ładnym miejscu, w zabytkowym budynku, który niestety nie jest dostępny dla osób niepełnosprawnych. Brak dostępności w pewnym stopniu rekompensowany jest postawą pracowników urzędu zaangażowanych w rzetelną pracę i uprzejmą obsługę klientów.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 09.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18472356, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON