KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

16.05.2007 - Targi Pracy w Lublinie

   Dnia 16 maja 2007 r. w Hali Sportowo - Widowiskowej "Globus" przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Lublinie odbyły się Targi Pracy. Organizatorami Targów był Miejski Urząd Pracy w Lublinie oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie.

   W Targach udział wzięło 50 wystawców. Swoje oferty pracy i działalność zaprezentowały lubelskie firmy z różnych branż, a także służby mundurowe i szkoły oficerskie. Wśród ofert pracy dominowały propozycje na stanowiska związane z budownictwem, handlem i usługami gastronomiczno - hotelarskimi, m.in. inżynier budowlany, monter, tynkarz, cieśla, elektryk, mechanik, glazurnik, przedstawiciel handlowy, agent ubezpieczeniowy, konsultant telefoniczny, kucharz, kelner i in.

   Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem osób odwiedzających. Była to dobra okazja do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami i poznania oczekiwań stawianych wobec potencjalnych kandydatów do pracy.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18320000, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON