KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Warsztaty z aktywizacji zawodowej 28-30.03.2007.

    W dniach 28 - 30. 03. 2007 roku w Siedzibie Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych odbyły się prowadzone przez Psychologa - Agnieszkę Chmielewską i Doradcę Zawodowego - Marcina Młynarczyka trzydniowe warsztaty z aktywizacji zawodowej dla osób zainteresowanych udziałem w szkoleniu komputerowym ECDL.
    Precyzowano oczekiwania / obawy oraz zadania związane z uczestnictwem w szkoleniu, a także możliwości dalszego rozwoju zawodowego poprzez podniesienie umiejętności z zakresu obsługi komputera. Zajęcia miały na celu przygotować uczestników do skutecznego poruszania się po rynku pracy. Omówiono zagadnienia związane z metodami poszukiwania pracy oraz przygotowania się do spotkania z pracodawcą. Ponadto grupa odkrywała swoje umiejętności i mocne strony, podczas licznych ćwiczeń warsztatowych wzmacniała swoje kompetencje i nabywała, co raz większej śmiałości i wiary we własne szanse i powodzenie w znalezienie zatrudnienia.


 

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18319993, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON