KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Statuetka "Dator Laboris" - zakończenie prac.

    "Idea rodzi się z formy" G. Flaubert

   Projekt statuetki na konkurs "Dator Laboris - Dawca Pracy" został zakończony!!!
   Statuetka przedstawia dłonie trzymające chleb. Chleb- jako symbol tajemniczego związku pomiędzy pracą a człowiekiem. Wszyscy muszą długo na niego pracować i czekać. Chleb powstaje z połączenia darów ziemi i twórczego wysiłku człowieka. Chleb jednoczy wszystkich ludzi, bo wszyscy go potrzebują. Natomiast dłonie to symbol aktywności i wiedzy, losu człowieka. Oznaczają wybaczenie, jednocześnie szczerość i otwartość. Dłonie są dobrym symbolem, by wyrazić uczucie przyjaźni wobec drugiego człowieka.
   W związku z zakończeniem prac nad statuetką, chcemy przekazać podziękowania Wolontariuszom-uczestnikom Warsztatów Zajęciowych "Źródło": Anecie Chylińskiej i Michałowi Jamborowi oraz opiekunce grupy Pani Ewie Adamczuk, za pomysłowość, kreatywność, talent, czas i koordynację prac nad statuetką. Jednocześnie życzymy wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów zawodowych!
   Twórcom statuetki wręczono dyplomy uznania z podziękowaniami, wyrażające nasz zachwyt i radość z tak owocnej współpracy.

Zobacz jak powstawała statuetka na konkurs Dator Laboris etap I, etap II, efekt końcowy.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18322651, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON