Logo EFS

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy !
Jednocześnienie ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników,
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadczy usługi
w godzinach od 7:00 do 16:00 w formie zdalnej i stacjonarnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel.:
81 534-82-90 | 534-032-029 533-485-990
oraz pod adresami email:

praca@ffm.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

III Targi Pracy w Puławach, 27.03. 2007r.

   Dnia 27 marca 2007 r. w siedzibie Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika" odbyły się III Targi Pracy. Organizatorem Targów był Powiatowy Urząd Pracy w Puławach we współpracy z Agencją Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych, P.O.K. "Dom Chemika", Fundacją Puławskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości i Solidarnością "Ziemia Puławska". Honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Puławski - pan Sławomir Kamiński, który dokonał uroczystego otwarcia targów.

   W trakcie targów swoją działalność i oferty pracy zaprezentowało 36 wystawców, w tym przedsiębiorstwa, instytucje rynku pracy, służby mundurowe, instytucje szkoleniowe i szkoły wyższe. W programie Targów zrealizowano również cykl prezentacji dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, poświęconych takiej tematyce jak: aktywne poszukiwanie pracy, tworzenie Cv i listu motywacyjnego, możliwości i sposoby podejmowania pracy za granicą, zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

   Zarówno część wystawiennicza jak i prezentacyjna cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Była to doskonała okazja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracę do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą i poznania jego propozycji pracy i oczekiwań z tym związanych. Oferty instytucji rynku pracy oraz placówek szkoleniowych pozwalały natomiast zapoznać się odwiedzającym z aktualnymi możliwościami zdobycia nowych kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

   Agencja Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych, reprezentowana przez: Marcina Młynarczyka - Doradcę Zawodowego, Ireneusza Jóźwickiego - Pośrednika Pracy, Karolinę Cholewę - Doradcę Zawodowego, Magdalenę Ciesielską - Koordynatora Wolontariuszy, Dorotę Dryl - Zielińską - Specjalistę ds. Rozwoju Zawodowego - przedstawiła swoje oferty pracy, szkoleń i wolontariatu oraz ofertę świadczonych w ramach swojej działalności usług doradczych. Osoby niepełnosprawne odwiedzające Targi miały także możliwość zarejestrowania się w Agencji oraz skorzystania z konsultacji specjalistów.

Ze swojej strony dziękujemy Powiatowemu Urzędowi Pracy w Puławach za umożliwienie nam udziału w organizacji targów. Liczymy, ze inicjatywa ta zaowocuje długotrwałą i efektywną współpracą.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 15.09.2020r.
Stronę odwiedzono 19698841, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON