KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Wizyta Przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej Sejmiku Województwa Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego Pani Lucyny Kozaczuk.

   Z prawdziwą przyjemnością gościliśmy w dniu 21 marca br. w naszej Agencji Panią Przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej Sejmiku Województwa Lubelskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.
   Wizyta miała na celu prezentację Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych w Lublinie.
   Pracownicy Agencji zaprezentowali: cele i zakres podejmowanych działań Agencji, założenia realizowanych projektów, zakres i rodzaj specjalistycznego poradnictwa świadczonego na rzecz niepełnosprawnych, a więc działań z zakresu: pośrednictwa pracy, doradztwa zawodowego i psychologicznego, rozwoju zawodowego, pomocy prawnej i rehabilitacyjnej, a także zakres i rodzaj kontaktów z pracodawcami, różnymi urzędami i instytucjami, działającymi także organizacjami działającymi na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.
   Pani Przewodnicząca Lucyna Kozaczuk z wielkim uznaniem i zadowoleniem przyjęła zaprezentowane działania Agencji, nazywając ich imponującymi, nie kryjąc jednocześnie swego podziwu dla wykonywanych przez Agencję zadań na rzecz niepełnosprawnych.
Na zakończenie spotkania, Pani Przewodnicząca zapewniła, iż przedstawi pozostałym Członkom Komisji Polityki Społecznej Sejmiku Województwa Lubelskiego zaprezentowane efekty Agencji oraz, że zaproponuje wspólne spotkanie w Lubelskim Urzędzie Marszałkowskim.
   Zaś, Prezes Fundacji Fuga Mundi w Lublinie- Dyrektor Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych Pan Marek Piasecki, dziękując za złożenie wizyty, zaznaczył jak bardzo liczy na wsparcie finansowe Urzędu Marszałkowskiego odnośnie budowy Ośrodka Szkoleniowo- Rehabilitacyjnego.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18318832, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON