KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Świdniku.

   W dniu 06 lutego 2007 roku pracownicy Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych spotkali się z długotrwale bezrobotnymi osobami niepełnosprawnymi z Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku. Spotkanie odbyło się w Sali konferencyjnej Urzędu Pracy w Świdniku przy ul. Wyszyńskiego 12, w celu przedstawienia usług Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych oraz możliwości uczestniczenia w szkoleniu komputerowym ECDL. W spotkaniu uczestniczyło dziesięć osób, beneficjenci skorzystali z możliwości zarejestrowania się w naszej Agencji oraz usług doradczych specjalistów. Określano możliwość podjęcia aktywizacji zawodowej beneficjentów, a także precyzowano predyspozycje i preferencje zawodowe. Pośrednicy pracy przedstawili dostępne oferty pracy.
   Ze strony Agencji w spotkaniu uczestniczyli:

   Spotkanie zostało zorganizowane przy dużej życzliwości i pomocy ze strony Urzędu Pracy w Świdniku. Pan Jacek Kolęda angażował się w obsługę naszego spotkania z beneficjentami, udostępniając zaświadczenia z urzędu o statusie zarejestrowanych osób niepełnosprawnych, orzeczenia o niepełnosprawności. Wykazał się dużą znajomością zagadnień związanych z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. Ogólnie relacje dobrej współpracy pozytywnie przełożyły się na sprawną, kompleksową i kompetentną obsługę tej grupy osób.


Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18322660, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON