KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Konferencja prasowa inaugurująca Konkurs "Dator Laboris - Dawca Pracy".

   W dniu 8 stycznia 2007 roku w siedzibie Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych Fundacji Fuga Mundi odbyła się konferencja prasowa inaugurująca Konkurs "Dator Laboris - Dawca Pracy".
   W konferencji uczestniczyli przedstawiciele lubelskich mediów tj.: Gazety Wyborczej, Dziennika Wschodniego, Kuriera Lubelskiego, a także Radia Lublin, Radia Eska i Radia Centrum.
   Wśród wszystkich grup bezrobotnych osoby niepełnosprawne, ze względu na swoją niepełnosprawność, są najbardziej poszkodowaną grupą na otwartym rynku pracy. Mamy nadzieję, że organizacja Konkursu "Dator Laboris - Dawca Pracy", przyczyni się do zmiany wizerunku osoby niepełnosprawnej jako pełnosprawnej w pracy. A zachęta w postaci promocji firm nagrodzonych w konkursie, przyczyni się do zwiększenia zatrudnienia wśród bezrobotnych osób niepełnosprawnych.
   Liczymy na to, że dzięki pomocy mediów uda nam się dotrzeć z informacją o konkursie do jak największej grupy pracodawców z Lubelszczyzny.

   Więcej o Konkursie "Dator Laboris - Dawca Pracy" znajdziesz tutaj.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18317773, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON