1 procent
zobacz >>>

Wizyta w Centrum Integracji Społecznej

    Dnia 10 stycznia 2007 roku pracownicy Agencji Zatrudnienia Agnieszka Chmielewska - Psycholog i Marcin Młynarczyk - Doradca Zawodowy udali się z wizytą służbową do Centrum Integracji Społecznej "Integro".

    Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Renaty Pasikowskiej i Pracownika Socjalnego Pani Moniki Różyckiej możliwe było zaobserwowanie pracy Centrum Integracji Społecznej, poznanie specyfiki podejmowanych działań oraz grupy beneficjentów - osób wykluczonych społecznie.

    Wizyta wiązała się z wymianą informacji i ustaleniu dalszych planów działania skierowanych do dwóch uczestników grupy CIS, których wykluczenie społeczne wiąże się również z niepełnosprawnością. Osoby te po rocznym przygotowaniu do powrotu na rynek pracy zarejestrowały się w Agencji Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych. Wymiana informacji na ich temat pozwala lepiej dopasować kierowane do nich oferty pracy. Pani Dyrektor zadeklarowała chęć dalszej współpracy z Agencją Zatrudnienia i wymiany doświadczeń z zakresu działań skierowanych do osób długotrwale bezrobotnych. 

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18488166, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON