KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

VI Przegląd Jasełkowy organizowany przez Stowarzyszenie "Źródło" w Lublinie 17-18 stycznia 2007 roku.

   Dnia 17 stycznia 2007 roku pracownicy Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych Pani Katarzyna Kowalczyk - Doradca Zawodowy oraz Pani Agnieszka Chmielewska - Psycholog uczestniczyli w pierwszym dniu VI Przeglądu Jasełkowego organizowanego przez Stowarzyszenie "Źródło" w siedzibie W.T.Z przy ul. Radzyńskiej 3 w Lublinie. Przegląd otworzył występ zespołu "Źródełko", wśród innych zespołów udział wzięli m.in.: "Misericordia" z przedstawieniem "Wieża Babel" oraz młodzież z V L.O. "Jarząbki", których wystąpienie muzyczne zakończyło pierwszy dzień Przeglądu.
   Jednocześnie pracownicy z naszej Agencji Zatrudnienia konsultowali z Panią Olgą Korniłowicz-Soszyńską - Psycholog z W.T.Z. program zajęć z aktywizacji zawodowej dla uczestników W.T.Z., które odbędą się w siedzibie Agencji Zatrudnienia w dniach 31.01 oraz 01-02.02.2007 roku. Pani Psycholog objęła opieką naszą wizytę, oprowadziła nas po pracowniach (kulinarnej, krawieckiej, stolarskiej oraz plastycznej), w których na co dzień pracują uczestnicy W.T.Z. oraz zaprezentowała wystawę ich prac. Mogliśmy z bliska przyjrzeć się jak radzą sobie uczestnicy warsztatów, którzy czuwali nad organizacją i porządkiem podczas Przeglądu oraz opiekowali się przyjeżdżającymi z różnych stron gośćmi.


Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18322165, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON