KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Spotkanie z Dyrektorem Lubelskiego Związku Pracodawców.

   W dniu 16 stycznia 2007 roku, odbyło się spotkanie z Panem Adamem Horodeckim Dyrektorem Biura Lubelskiego Związku Pracodawców. Spotkanie miało na celu nawiązanie współpracy pomiędzy Agencją Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych, a Lubelskim Związkiem Pracodawców.

   Współpraca dotyczyła będzie zatrudniania osób niepełnosprawnych w firmach należących do LZP oraz możliwości wsparcia przez te firmy promocji wizerunku osoby niepełnosprawnej jako sprawnej zawodowo.

   Pan Adam Horodecki przychylnie odebrał ofertę i zaprosił Dyrektora Agencji Zatrudnienia oraz jej przedstawicieli na spotkanie w biurze LZP, które zaplanowano na początek lutego.

   W spotkaniu z Panem Adamem Horodeckim ze strony Agencji Zatrudnienia uczestniczyli Pan Waldemar Peruk oraz Arkadiusz Litwiński - Specjaliści ds. promocji i informacji.


Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18318846, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON