Logo EFS
Plakat promocyjny

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf


Regulaminy projektów PFRON

1 procent
zobacz >>>

Spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włodawie, 11 stycznia 2007 roku.

   W dniu 11 stycznia 2007 roku pracownicy Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych spotkali się z długotrwale bezrobotnymi osobami niepełnosprawnymi z Powiatowego Urzędu Pracy we Włodawie. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Pracy przy ul. Niecałej 2 we Włodawie, w celu przedstawienia usług Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych oraz możliwości uczestniczenia w szkoleniu komputerowym ECDL. Piętnastu beneficjentów skorzystało z możliwości zarejestrowania się w naszej Agencji oraz usług doradczych specjalistów. We współpracy z psychologiem określano możliwość podjęcia aktywizacji zawodowej, a także precyzowano predyspozycje i preferencje zawodowe. Pośrednicy pracy przedstawili dostępne oferty pracy.

Ze strony Agencji w spotkaniu uczestniczyli:

- Pani Agnieszka Chmielewska - Psycholog;

- Pan Andrzej Godula - Pośrednik pracy;

- Pan Ireneusz Jóźwicki - Pośrednik pracy.

Urząd Pracy we Włodawie reprezentowali:

- Pan Zbigniew Woszczyński - Dyrektor PUP;

- Pani Jolanta Dywańska-Lejnert - Doradca Zawodowy.

   Spotkanie zostało zorganizowane przy dużej życzliwości i pomocy ze strony Pracowników Powiatowego Urzędu Pracy we Włodawie. Przywitał nas Dyrektor Pan Zbigniew Woszczyński, przedstawił nam działalność i system pracy Powiatowego Urzędu Pracy, a także był zainteresowany realizowanymi przez nas projektami.

   Pani Jolanta Dywańska-Lejnart czynnie zaangażowała się w obsługę naszego spotkania z beneficjentami, udostępniając zaświadczenia z urzędu o statusie zarejestrowanych osób niepełnosprawnych, orzeczenia o niepełnosprawności, historie zatrudnienia, a także swobodną możliwość skorzystania z urządzeń biurowych takich jak fax, xero czy e-mail, a także możliwość skorzystania z kawy, herbaty.

   Zapewniono bardzo dobre warunki lokalowe do przebiegu spotkania, które odbyło się w Powiatowym Urzędzie Pracy. Urząd Pracy mieszczący się w samym centrum Włodawy dostępny jest dla osób niepełnosprawnych, zwłaszcza parter. Całą koordynację spotkania objęła Pani Jolanta Dywańska-Lejnert - Doradca Zawodowy, przy dużym wkładzie pracy Pani Ewy Zalewskiej. Pani Jolanta Dywańska-Lejnert Wykazała się dużą znajomością zagadnień związanych z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych, a także personalnie samych osób niepełnosprawnych zarejestrowanych w urzędzie.

   Ogólnie relacje dobrej współpracy pozytywnie przełożyły się na sprawną, kompleksową i kompetentną obsługę tej grupy osób.


Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 23.07.2021r.
Stronę odwiedzono 20715021, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON