1 procent
zobacz >>>

Spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radzyniu Podlaskim, 18 grudnia 2006 roku.

    W dniu 18 grudnia 2006 roku pracownicy Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych spotkali się z 28 osobami niepełnosprawnymi, bezrobotnymi w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radzyniu Podlaskim.

Wśród pracowników Agencji Zatrudnienia byli:

Marcin Młynarczyk - Doradca zawodowy

Magdalena Ciesielska - Koordynator wolontariuszy,

Andrzej Godula i Ireneusz Jóżwicki - Pośrednicy pracy.

Spotknie umówione było na godzinę 10.00 z Panią Marzeną Kwasowiec.

Pracownicy Agencji Zatrudnienia spotkali się także z:

Panią Dyrektor Anną Ilczuk

Zastępcą dyrektora Panem Maciejem Wójcickim.

Panią Beatą Pieńko Doradcą zawodowym - stażystką.

    Pracownicy PUP w Radzyniu Podlaskim wykazali się dużym zainteresowaniem naszym spotkaniem i zasadami pracy Agencji Zatrudnienia. Przyjęli nas bardzo ciepło i życzliwie otoczyli opieką, co pomogło w nawiązaniu nowych kontaktów interpersonalnych. Podczas spotkania z beneficjentami wielką pomocą służyła Pani Beata Pienko, która przygotowała mały poczęstunek dla beneficjentów i koordynowała sprawami związanymi z naszym przyjazdem.

    Współpraca z Urzędem Pracy w Radzyniu Podlaskim przebiegła owocnie i sprawnie. Pracownicy Urzędu wykazali sie się inicjatywą i pomocą dla pracowników Agencji. Chętnie włączali się w rozmowę, interesowali się sprawami beneficjentów, specyfiką naszej pracy, oraz sprawami i problemami społecznymi, z którymi spotykamy sie na codzień. W Urzędzie panowała miła atmosfera, widoczne były przyjazne kontakty z beneficjentami.

    Na spotkaniu nasi pracownicy przedstawili informacjie o szkoleniu komputerowym ECDL, kierowanego do osób niepełnosprawnych długotrwale bezrobotnych w regionie lubelskim. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia pracowników Agencji Zatrudnienia, omówienia celu spotkania, oraz określenia z możliwości korzystania z usług Agencji Zatrudnienia oraz realizowanego projektu "Mapa drogowa do pracy". Następnie pracownicy Agencji Zatrudnienia pomagali beneficjentom w wypełnianiu kart rejestracyjnych, oraz świadczyli usługi doradcze z zakresu pośrednictwa pracy, doradctwa zawodowego oraz możliwości zaangażowania się w wolontariat.Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18643498, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON