Logo EFS
Plakat promocyjny

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf


Regulaminy projektów PFRON

1 procent
zobacz >>>

Spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Parczewie, 6 grudnia 2006 roku.

    W dniu 06 grudnia 2006 roku odbyło się spotkanie pracowników Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych z osobami niepełnosprawnymi, bezrobotnymi powyżej 24 miesięcy, zarejestrowanymi w Powiatowym Urzędzie Pracy w Parczewie. Wśród pracowników, którzy rozmawiali z Klientami byli psycholog, koordynator wolontariuszy oraz dwaj pośrednicy pracy. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10 rano. Przywitała nas Pani Agnieszką Czuryło, pracownik PUP Parczew, zajmująca sie osobami niepełnosprawnymi, która wprowadziła nas i przygotowała spotkanie.
    Celem spotkania było przedstawienie informacji o możliwości skorzystania ze szkolenia komputerowego kierowanego do osób niepełnosprawnych długotrwale bezrobotnych.
    Spotkanie z samymi zainteresowanymi odbyło się w jednej z sal w PUP w Parczewie. Rozpoczęło się od przedstawienia pracowników Agencji Zatrudnienia, omówienia celu spotkania, oraz określenia z możliwości korzystania z usług Agencji Zatrudnienia oraz realizowanego projektu "Mapa drogowa do pracy". Sala, w której mogliśmy poprowadzić spotkanie była nowocześnie wyposażona i wygodna. Osoby niepełnosprawne obecne na spotkaniu miały możliwość zarejestrowania się w Agencji Zatrudnienia oraz skorzystania z usług doradczych przybyłych pracowników.
    Było to już kolejne spotkanie z osobami niepełnosprawnymi z regionu lubelskiego, które uświadomiło nam potrzebę naszej pracy i działań czynionych w celu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Pracownicy Agencji Zatrudnienia mogli porozmawiać i posłużyć pomocą osobom niepełnosprawnym przybyłym na spotkanie, przedstawić sposób pracy i przekazać informacje dotyczące poprawy standartów życia i warunków zatrudnienia. Ze strony uczestników spotkaliśmy się z zaintersowaniem oraz wielką chęcią współpracy.


Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.07.2021r.
Stronę odwiedzono 20715292, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON