KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Gala Wolontariatu, 5 grudzień 2006 roku.

    Dnia 04 grudnia 2006 roku na deskach Teatru Muzycznego w Lublinie odbyła się Gala Wolontariatu, podczas której nastąpiło wręczenie nagród dla wolontariuszy biorących udział w konkursie "Barwy Wolontariatu" organizowanego przez Centrum Wolontariatu. Galę otworzył Prezydent Miasta Lublin - Pan Adam Wasilewski.
    Gala wolontariatu związana z obchodzonym 5 grudnia Międzynarodowym Dniem Wolontariusza ukazuje nam ludzi wielkich serc, pobudza żarliwość serc innych oraz wyzwala entuzjazm wolontariuszy oraz organizacji, które z nimi współpracują. Takie wydarzenie otwiera oczy na ogrom spraw i problemów naszego regionu, a dzięki pomocy wolontariuszy, ich oddania i poświęcenia pomaga budować, w sensie mentalności, nowe społeczeństwo-Cywilizację Miłości.
    Podczas Gali, kapituła konkursu uhonorowała wolontariuszy, przekazując im nagrody i wyróżnienia. Także nasz wolontariusz Rafał Gołębiowski otrzymał wyróżnienie za swą bezinteresowną pracę na rzecz osób niepełnosprawnych. Z wielkim wzruszeniem przypatrywaliśmy się temu wydarzeniu. Jeszcze raz przekazujemy gratulacje Rafałowi oraz podziękowania za jego oddanie i motywację do pomocy innym.
Wspaniałym podziękowaniem za pracę wolontariuszy był przepiękny taniec dzieci uchodźców Czeczeńskich, mieszkających obecnie w Lubelskim Ośrodku dla Uchodźców. Taniec ten w swej formie przekazywał tradycję i kulturę Kaukazu i był w całości poświęcony wolontariuszom działającym na terenie Lubelszczyzny. Dodatkowo imprezę uświetnił występ lubelskiego Barda Marka Andrzejewskiego z zespołem.


Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18322689, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON