KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Niepełnosprawni w Politechnice Lubelskiej.

   W dniu 24 października 2006 r. pracownicy Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych spotkali się z JM rektorem prof. Politechniki Lubelskiej dr inż. hab. Józefem Kuczmaszewskim w celu przedstawienia działalności Agencji oraz omówienia możliwości ewentualnej współpracy między instytucjami w zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnością w Politechnice Lubelskiej.
   Pan rektor zapewnił, iż Politechnika Lubelska jest "instytucją przyjazną osobom niepełnosprawnym", chętnie zatrudnia pracowników ze stopniem niepełnosprawności. Aktualnie prowadzone są także prace modernizacyjne budynków Politechniki tak, aby uwzględniały potrzeby osób niepełnosprawnych związane z odpowiednią architekturą.
   Politechnika Lubelska od lat kształci studentów niepełnosprawnych, ambicją władz Uczelni jest szersza współpraca z osobami niepełnosprawnymi, zarówno pracownikami jak i studentami.
   Dziękując za spotkanie, wyrażamy nadzieję na owocną współpracę.


Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18322673, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON