KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Szkolenia aktywizujące dla poszukujących pracy.

   W dniach 17-19 października 2006 roku w siedzibie Agencji Zatrudnienia odbyły się treningi przygotowujące osoby niepełnosprawne do wejścia na otwarty rynek pracy, które prowadzone są przez pracowników Agencji - psychologa Monikę Kieżun i doradcę zawodowego Małgorzatę Ziętek. Zajęcia odbywają się w grupach 8-12 osobowych i skierowane do poszukujących pracy, m.in. osób bez doświadczenia zawodowego lub takich, które długotrwale pozostają bez pracy. Każde szkolenie rozpoczynają ćwiczenia i zabawy integracyjne, które pomagają w przełamaniu wzajemnych barier.    Specjaliści pomagają również w usprawnieniu komunikacji werbalnej i niewerbalnej, która jest bardzo istotna podczas rozmów kwalifikacyjnych z pracodawcami. Prowadzone są również symulacyjne rozmowy z pracodawcą, które rejestruje kamera, aby następnie wskazać, omówić i wyeliminować popełnione błędy. Wspólnie ze specjalistami dokonywana jest analiza dotychczasowych wyborów zawodowych osób szkolonych oraz pomoc w wyborze nowych celów zawodowych. Diagnozowane są również predyspozycje osobowościowe i zawodowe, aby móc je w przyszłości umiejętnie wykorzystać na rynku pracy. Uczestnicy szkolenia wymieniają się również dotychczasowymi doświadczeniami. W ramach szkolenia prowadzone są również konsultacje, zarówno grupowe jak i indywidualne z innymi specjalistami Agencji Zatrudnienia - specjalistą ds. rozwoju zawodowego, pośrednikiem pracy oraz psychiatrą.
   Dotychczas ze szkoleń skorzystało 48 niepełnosprawnych. Osoby zainteresowane szkoleniem zapraszamy do naszego biura: Lublin, ul. Hempla 5, I p. (budynek BIGMAR), tel. 081 534 82 90.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18318863, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON