1 procent
zobacz >>>

Spotkanie w Biłgoraju 11 sierpnia 2006 roku.

    Dnia 10 sierpnia 2006 roku w Biłgorajskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie z osobami słabo słyszącymi i niesłyszącymi ze specjalistami Agencji Zatrudnienia dla Osób Niepełnosprawnych: doradcą zawodowym, specjalistą do spraw rozwoju zawodowego, specjalistą do spraw rehabilitacji zawodowej i pośrednikiem pracy. Na spotkanie przyszło 11 osób.
    Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji multimedialnej zatytułowanej "Mapa drogowa do pracy", aby przedstawić projekt i jego cele. Zostało ono w całości przetłumaczone na język migowy przez obecnego na spotkaniu tłumacza.
    Podczas przerwy w prezentacji, odbyło się spotkanie z dziennikarką z biłgorajskiej telewizji kablowej, która przeprowadziła wywiad z doradcą zawodowym Barbarą Rodziewicz i z tłumaczem języka migowego Elżbietą Grzesiuk, a także zapytała osoby niesłyszące o ich trudności w znalezieniu zatrudnienia w Biłgoraju.
    Podczas dalszej części spotkania uczestnicy wyrazili chęć zarejestrowania się, a także wzięcia udziału w zajęciach z aktywizacji zawodowej. Na spotkanie przyszły głównie osoby młode, zainteresowane podjęciem pracy. Zarejestrowało się 7 osób.
Kolejne spotkanie w formie warsztatów zostało zaplanowane na wrzesień.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 12.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18595224, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON