1 procent
zobacz >>>

Zostań wolontariuszem

   Nasza Agencja Zatrudnienia stale poszukuje wolontariuszy. Ich praca polega na udzielaniu pomocy Klientom korzystającym z usług Agencji, a także na pomocy przy czynnościach biurowych. O wsparcie proszą nas przeważnie osoby samotne, posiadające niepełnosprawność ruchową, poruszające się na wózku albo nie mogące w pełni realizować wszystkich czynności życiowych.
   Praca w charakterze wolontariusza w Agencji Zatrudnienia jest skierowana do tych, którzy są otwarci na problemy osób niepełnosprawnych, a także mają czas i chęci, aby tym osobom pomóc. Pożądaną cechą przyszłego wolontariusza jest umiejętność słuchania innych ludzi oraz "wczucia się" w ich sytuację życiową. Aby pomagać osobom niepełnosprawnym nie musisz mieć ukończonego specjalnego szkolenia czy kursu, wystarczy, że będziesz umiał udzielić pomocy w taki sposób, w jaki tego od ciebie zażądają.
   Jeśli chciałbyś zostać naszym wolontariuszem skontaktuj się osobiście z Koordynatorem wolontariuszy, który przeprowadzi z tobą rozmowę lub zadzwoń pod numer 081 534-82-90 lub napisz e-mail: magdac@ffm.pl.

   Dlaczego warto zostać wolontariuszem i kto może nim zostać znajdziesz tutaj

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18640165, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON