KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Spotkanie w Zamojskim oddziale Polskiego Związku Głuchych, 28.06.2006 roku

   Spotkanie w siedzibie PZG w Zamościu zostało przygotowane przez tłumaczki j. migowego: Elżbietę Grzesiuk i Joannę Tymę. Jako materiał informacyjny wykorzystana została prezentacja multimedialna, prezentowana przez Justynę Grabek-Kozerę - rejestratora Agencji Zatrudnienia z okazji wręczenia dyplomów uczestnikom szkoleń komputerowych, zatytułowana: "Mapa Drogowa do Pracy". Kolejnym elementem spotkania była prezentacja wiedzy dotyczącej pisania dokumentów aplikacyjnych. Tłumaczki przełożyły treść na j. migowy.
  Chęć rejestracji wyraziło 7 osób, które można scharakteryzować jako młode, zmotywowane do pracy, lecz dysponujące zawodowym poziomem wykształcenia. Część
z nich to osoby bardzo aktywne, samodzielne, dysponujące doświadczeniem zawodowym w zakładach pracy chronionej (krawcowe). Prezes związku podejmował zatrudnienie na rynku otwartym.
Kolejne spotkanie w formie warsztatów, zostało zaplanowane na wrzesień, gdyż lokalna filia PZG będzie wówczas dysponować własną siedzibą.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18318840, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON