KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Spotkanie w PUP w Krasniku.

   Wyjazd do Kraśnika w dniu 6.06.2006 r. poprzedzony został nawiązaniem kontaktu z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy - Panem Maciejem Szczepanikiem oraz Panem Pawłem Jóżwickim - odpowiedzialnym za sprawy dotyczące osób niepełnosprawnych.
   Pan Jóżwicki poinformował osoby z niepełnosprawnością w stopniu znacznym (zarejestrowane w urzędzie) o możliwości podjęcia zatrudnienia na stanowisku telemarketera. Zaprosił na spotkanie także osoby korzystające ze wsparcia gminnych ośrodków - Środowiskowych Domów Samopomocy i Domów Opieki Społecznej.
   Na spotkanie ze specjalistami Agencji Zatrudnienia zgłosiły się dwie osoby, niespełniające kryteriów stanowiska pracy. Zostały zarejestrowane w bazie danych agencji.
   Dalsze działania, związane z rejestracją osób z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, pozostających w bazie danych PUP w Kraśniku odbędą się pod warunkiem potwierdzonego uczestnictwa większej grupy beneficjentów.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18320436, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON