1 procent
zobacz >>>

Giełdy Pracy dla Osób Niesłyszących i Niedosłyszących 20.04.2011 r.

W dniu 20 kwietnia 2011 r. w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi odbyły się Giełdy Pracy dla Osób Niesłyszących i Niedosłyszących w ramach projektu "4 Kroki - Wsparcie dla osób niesłyszących na rynku pracy II" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferty pracy na stanowiska: grafika komputerowego, krajacza, introligatora przedstawiła firma Wydawnictwa Polskiego Związku Niewidomych Sp. z. o. o. Oddział w Lublinie.

Giełdy Pracy zostały poprzedzone jednodniowymi zajęciami z aktywizacji zawodowej, podczas których nasi beneficjenci dokonali analizy swoich umiejętności i predyspozycji zawodowych pod kątem preferowanych stanowisk pracy, zapoznali się z zasadami sporządzania dokumentów aplikacyjnych oraz dowiedzieli się jak dokonać skutecznej autoprezentacji.

Na rozmowę kwalifikacyjną na powyższe stanowiska zgłosiło się 10 osób. Pracodawca po zapoznaniu się z dokumentami aplikacyjnymi przeprowadził z kandydatami wstępne rozmowy kwalifikacyjne.

Agencja Zatrudnienia reprezentowana była przez:

Bardzo przydatne okazały się warsztaty z aktywizacji zawodowej poprzedzające Giełdę Pracy. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu beneficjentom było łatwiej zaprezentować swoja kandydaturę na dane stanowisko aby pokazać się z jak najlepszej strony. Pracodawca wyrazili chęć zatrudnienia kilku osób. Konkretne decyzje poznamy w najbliższym czasie.

Mamy nadzieję, że zorganizowane przez Agencję Zatrudnienia Giełdy Pracy zaowocują podpisanymi umowami o pracę.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 21.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18511349, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON