KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 20 grudnia 2019r. do 6 stycznia 2020r. Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi mieszcząca się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy 7 stycznia 2020r.

1 procent
zobacz >>>

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na staże dla osób niepełnosprawnych

Drodzy Państwo,

Uprzejmie informujemy, że trwają przygotowania do kolejnej edycji staży zawodowych dla osób niepełnosprawnych. Organizacja staży jest inicjatywą, którą podejmujemy we współpracy z Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie.

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi już kilkakrotnie współorganizowała z Urzędami Pracy staże dla osób niepełnosprawnych. Z naszych doświadczeń wynika, że jest to skuteczne narzędzie w obszarze wyrównywania szans na rynku pracy, zwłaszcza w przypadku tych grup społecznych, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na aktualnym rynku pracy. Głównym celem stażu jest umożliwienie określonej liczbie osób niepełnosprawnych zdobycie umiejętności praktycznych do wykonywania pracy. Warto dodać, że dla wielu osób staż okazał się przełomowym działaniem, sfinalizowanym umową o pracę.

Staże przewidziane są dla osób:

Jednocześnie chcemy poinformować, że od marca 2011 roku trwa rekrutacja do udziału w programie stażowym. Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z Naszą Agencją. Liczba miejsc stażowych jest ograniczona.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania pod numerem telefonu: 81 534 82 90, 81 534 82 95, e-mail: praca@ffm.pl lub podczas osobistego spotkania w siedzibie Agencji Zatrudnienia, mieszczącej się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie.

Liczba miejsc stażowych ograniczona.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 11.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18317797, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON