Logo EFS

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy !
Jednocześnienie ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników,
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadczy usługi
w godzinach od 7:00 do 16:00 w formie zdalnej i stacjonarnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel.:
81 534-82-90 | 534-032-029 533-485-990
oraz pod adresami email:

praca@ffm.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Giełdy Pracy w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi - szansą na zdobycie zatrudnienia - 23.02.2011

W dniu 23 lutego 2011 r. w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi odbyły się kolejne Giełdy Pracy dla Osób Niepełnosprawnych.

Giełdy Pracy zostały poprzedzone dwudniowymi zajęciami z aktywizacji zawodowej, podczas których nasi beneficjenci dokonali analizy swoich umiejętności i predyspozycji zawodowych pod kątem preferowanych stanowisk pracy, zapoznali się z zasadami sporządzania dokumentów aplikacyjnych oraz dowiedzieli się jak dokonać skutecznej autoprezentacji. Ponadto, zajęcia okazały się doskonałą okazją do wymiany cennych doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów oraz rozwoju kompetencji społecznych potrzebnych do poruszania się na rynku pracy.

W Giełdach Pracy uczestniczyły 4 firmy:

Pracodawcy przedstawili kilka ofert pracy na stanowiska: osoba sprzątająca, specjalista ds. sprzedaży/handlowiec, specjalista ds. sprzedaży/informatyk, serwisant skuterów i quadów, pracownik dozoru, sprzątacz, szatniarz.

Na rozmowę kwalifikacyjną na powyższe stanowiska zgłosiło się 21 osób. Pracodawcy po zapoznaniu się z dokumentami aplikacyjnymi przeprowadzili z nimi wstępne rozmowy kwalifikacyjne. Osoby ubiegające się o proponowane stanowiska były zmotywowane do podjęcia pracy przekonując pracodawców, że są odpowiednimi kandydatami na poszczególne stanowiska.

Czas oczekiwania na swoją kolej uczestnikom Giełdy Pracy mijał na rozmowach dotyczących swoich dotychczasowych doświadczeń zawodowych. Osoby, które jako pierwsze odbyły rozmowę kwalifikacyjną, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i uwagami na ten temat.

Agencja Zatrudnienia reprezentowana była przez pośredników pracy: Ewelinę Choinę, Grzegorza Dudę oraz Kamila Skowrona, a także psychologów i doradców zawodowych. Ponadto, podczas Giełd Pracy wszyscy pracownicy oraz wolontariusze starali się w jak największym stopniu pomóc osobom oczekującym na swoją rozmowę kwalifikacyjną. Mogli oni również liczyć na rozmowę ze specjalistami na temat sytuacji na rynku pracy oraz firm rekrutujących.

Bardzo przydatne okazały się dwudniowe warsztaty z aktywizacji zawodowej poprzedzające Giełdę Pracy. Uczestniczyła w nich część osób starających się dzisiaj o pracę, dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, kandydatom było łatwiej opanować emocje pamiętając przy tym o udzielonych wskazówkach oraz pokazać się z jak najlepszej strony. Uśmiech, otwartość i spontaniczność w rozsądnych granicach na pewno zostały docenione przez pracodawców, którzy byli zadowoleni z poziomu, jaki reprezentowały przedstawione osoby i wyrazili chęć zatrudnienia kilku z nich. Konkretne decyzje poznamy w najbliższym czasie.

Mamy nadzieję, że zorganizowane przez Agencję Zatrudnienia Giełdy Pracy zaowocują podpisanymi umowami o pracę.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 15.09.2020r.
Stronę odwiedzono 19681306, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON