Logo EFS
Plakat promocyjny

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf


Regulaminy projektów PFRON

1 procent
zobacz >>>

Staże coraz bliżej...

Drodzy Państwo,

Aktualnie, w Naszej Agencji trwają intensywne przygotowania do stażu dla osób z niepełnosprawnością, który współorganizujemy z Miejskimi i Powiatowymi Urzędami Pracy z terenu Lublina i woj. lubelskiego.

W dniach 25-26.02.2010 roku w naszej siedzibie odbyły się WARSZTATY AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ przygotowujące do udziału w stażu. Grupę kandydacką tworzyły Panie po 50 roku życia. Zajęcia zgodnie z programem trwały dwa dni, w następującym przedziale czasowym: 9.00 - 14.00. "Pierwsze lody" zostały przełamane bardzo szybko i pomimo, iż Panie nie znały się wcześniej przejawiały względem siebie oraz trenerów wiele życzliwości, zrozumienia i poczucia humoru.

Nie brakowało również trudnych tematów. Poruszaliśmy kwestie konsekwencji utraty pracy oraz trudności w powrocie na rynek pracy. Mówiliśmy o cechach aktualnego rynku pracy i wymaganiach, jakie pracodawcy stawiają wobec kandydatów do pracy. Zastanawialiśmy się także nad sposobami skutecznej komunikacji z pracodawcą. Badaliśmy predyspozycje osobowościowe do podjęcia określonej aktywności zawodowej. Poznaliśmy możliwe sposoby zachowania się człowieka w sytuacjach stresujących. Dowiedzieliśmy się, jak można zmniejszać koszty ponoszone w związku z sytuacjami stresowymi. Pani zapoznały się także z ofertami MIEJSC STAŻOWYCH, proponowanymi stanowiskami oraz zakresem obowiązków stażysty. Wszystkim Paniom dziękujemy za aktywny udział w zajęciach. Pozdrawiamy serdecznie.

Jednocześnie chcieliśmy Państwa poinformować, że trwa rekrutacja kandydatek - Pań po 50 roku życia, posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub przyznaną grupę inwalidzką, zarejestrowanych/mogących się zarejestrować w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lublinie - do udziału w programie stażowym. Rekrutacja trwa do 15.03.2010 roku.

Rekrutacja trwa do 15.03.2010 roku.

Staże przewidziane zostały dla osób:

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania podczas osobistego spotkania, lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerem: 081 534 82 90, 081 534 82 90 lub osobisty w siedzibie Naszej Agencji, która mieści się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 28.07.2021r.
Stronę odwiedzono 20717481, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON