Logo EFS
Plakat promocyjny

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf


Regulaminy projektów PFRON

1 procent
zobacz >>>

Czas na zmiany, czas na staż...

Drodzy Państwo,
Z radością informujemy, że trwają przygotowania do kolejnej do kolejnej edycji staży zawodowych dla osób z niepełnosprawnością. Organizacja staży jest inicjatywą, którą podejmujemy we współpracy z Miejskimi i Powiatowymi Urzędami Pracy z terenu województwa lubelskiego.

Nasza Agencja już kilkakrotnie współpracowała z Urzędami Pracy w organizowaniu programu stażowego dla osób z niepełnosprawnością. Z naszych doświadczeń wynika, że jest to skuteczne narzędzie w obszarze wyrównywania szans na rynku pracy, zwłaszcza w przypadku tych grup społecznych, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na aktualnym rynku pracy. Głównym celem stażu jest umożliwienie określonej liczbie osób niepełnosprawnych zdobycie umiejętności praktycznych do wykonywania pracy. Warto dodać, że dla wielu osób staż okazał się przełomowym działaniem, sfinalizowanym umową o pracę. Stażystom - aktualnie pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy satysfakcji w dalszej pracy.

Staże przewidziane zostały dla osób:

Jednocześnie chcemy poinformować, że końca lutego 2010 roku trwa rekrutacja do udziału w programie stażowym. Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające wyżej wymienione kryteria prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z Nasza Agencją. Liczba miejsc stażowych jest ograniczona.

W dniach 25 - 26.02.2010 roku w siedzibie Naszej Agencji zorganizowane zostaną zajęcia dla grupy kandydatów - Pań po 50 roku życia - do udziału w stażu. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie chęci uczestnictwa w stażu oraz odbycie wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej z pracownikami Naszej Agencji. Podczas zajęć poruszone zostaną następujące zagadnienia: formalne aspekty związane z przebiegiem stażu, umiejętności konieczne do utrzymania zatrudnienia, psychologia pracy, komunikacja w środowisku pracy, osoba z niepełnosprawnością w świetle prawa, autoprezentacja.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania podczas osobistego spotkania, lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerem: 081 534 82 90, 081 534 82 90 lub osobisty w siedzibie Naszej Agencji, która mieści się przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 23.07.2021r.
Stronę odwiedzono 20714991, aktualnie przegląda ją 5 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON