1 procent
zobacz >>>

Warsztaty aktywnego poszukiwania pracy przez Internet

W dniu 02.12.2009 r. w Agencji Zatrudnienia grupa dziesięciu osób rozpoczęła zajęcia pt. ”Warsztaty w zakresie wykorzystania Internetu do poszukiwania ofert pracy, a także przygotowania dokumentów aplikacyjnych” organizowane w projekcie „Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi” współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Pod czujnym okiem prowadzącej Katarzyny Majcherek nasi Beneficjenci będą zdobywali umiejętności niezbędne do efektywnego poszukiwania pracy przez Internet czy samodzielnego przygotowywania i formatowania dokumentów aplikacyjnych. Nowoczesne formy rekrutacji często wiążą się ze swobodnym poruszaniem się po portalach internetowych, gdzie zamieszczane są oferty pracy ale istnieje także możliwość zgłoszenia gotowości do podjęcia zatrudnienia poprzez zarejestrowanie się kandydata oraz zamieszczenie własnego CV i listu motywacyjnego. Takie aktywne działania w kierunku poszukiwania pracy znacznie poszerzają możliwości osób starających się podjąć aktywność zawodową.

Liczymy na to, że właśnie rozpoczynające się warsztaty przyczynią się do podniesienia umiejętności w zakresie podstawowej obsługi komputera ale także pomogą uczestnikom w staraniach znalezienia satysfakcjonującej oferty pracy.

 Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i sukcesów w staraniach. nia i sukcesów w staraniach.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Dobre Praktyki
EFS 2008

*"(Ś  r>

Polityka prywatności | Mapa serwisu

Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 17.01.2018r.
Stronę odwiedzono 15287423, aktualnie przegląda ją 7 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON