Logo EFS

Szanowni Państwo,
Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy !
Jednocześnienie ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników,
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadczy usługi
w godzinach od 7:00 do 16:00 w formie zdalnej i stacjonarnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel.:
81 534-82-90 | 534-032-029 533-485-990
oraz pod adresami email:

praca@ffm.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Wrześniowe Giełdy Pracy w Agencji Zatrudnienia

W dniu 17.09.2009 w ramach projektu „Rynek pracy otarty dla wszystkich” w siedzibie Naszej Agencji Zatrudnienia odbyły się kolejne Giełdy Pracy. Głównym celem powyższego przedsięwzięcia było stworzenie dla kobiet niepełnosprawnych w wieku 50+ możliwości udziału w rozmowach rekrutacyjnych i w konsekwencji tych rozmów, wprowadzenie Pan na rynek pracy.

Giełdy pracy zostały poprzedzone trzydniowymi zajęciami z aktywizacji zawodowej, podczas których Panie dokonały analizy umiejętności i predyspozycji zawodowych pod kątem preferowanych stanowisk pracy, zapoznały się z zasadami sporządzania dokumentów aplikacyjnych oraz dowiedziały się jak dokonać skutecznej autoprezentacji. Ponadto, zajęcia okazały się doskonałą okazją do wymiany cennych doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów oraz rozwoju kompetencji społecznych potrzebnych do poruszania się na rynku pracy.

Zainteresowanie udziałem w giełdach pracy wyraziły dwie firmy: PPHU „Szyfer”, proponowane stanowisko pracy:osoba sprzątająca, oraz Biuro Detektywistyczne Mirosław Flis, proponowane stanowisko pracy:pracownik administracyjno – biurowy. Do rozmów z pracodawcami przystąpiło łącznie osiem Pań. Wybrane przez pracodawców osoby zostały zaproszone do drugiego, ostatecznego etapu rozmów. Mamy nadzieję, że rozmowy zostaną uwieńczone podpisaną przez obie strony umową o pracę.

Giełdy, pomimo napięcia, jakie wywołuje rozmowa z pracodawcą, upłynęły w pogodnej i miłej atmosferze. Cieszymy się z zaufania oraz obecności pracodawców i kandydatów do pracy. Jednocześnie chcielibyśmy skierować wyrazy wdzięczności wolontariuszom zaangażowanym w sprawne koordynowanie giełd pracy.

Informujemy również, że Panie z niepełnosprawnością w wieku 50+ zainteresowane udziałem w zajęciach aktywizacyjnych oraz kolejnych giełdach pracy serdecznie zapraszamy do siedziby Naszej Agencji, która mieści się przy ulicy krochmalnej 13/1 w Lublinie lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod wskazany numer: 081 534 82 90.

Projekt „Rynek pracy otarty dla wszystkich” jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Warto dodać, że powyższe giełdy pracy zbiegły się z rozmowami kwalifikacyjnymi na stanowiskotelemarketera realizowanymi w ramach projektu „Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi”. Główni aktorzy powyższej inicjatywy to: ze strony pracodawcy - przedstawiciele Akademii Kreowania Jakości z Łodzi, a ze stony pracowników - klienci Naszej Agencji, którzy uprzednio odbyli wstępną rozmowę z psychologiem i doradcą zawodowym oraz zgłosili aplikację do pracy w charakterze telemarketera. Spośród sześciu kandydatów wybrane zostaną dwie osoby, których głównym zadaniem będzie dystrybucja oferty szkoleniowej Akademii oraz koordynowanie organizacji jej szkoleń na terenie województwa lubelskiego. Obecnie trwa końcowy etap rekrutacji.

Kulisy giełd pracy Kulisy giełd pracy Kulisy giełd pracy Rozmowa kwalifikacyjna, firma PPHU Szyfer Rozmowa kwalifikacyjna, firma PPHU Szyfer Rozmowa w sprawie pracy, Biuro Detektywistyczne Mirosław Flis Zajęcia z aktywizacji przed giełdami Zajęcia z aktywizacji przed giełdami

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 15.09.2020r.
Stronę odwiedzono 19699199, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON