1 procent
zobacz >>>

Giełdy Pracy dla osób niepełnosprawnych

W dniu 17 września 2009 roku w Naszej Agencji odbędą się kolejne Giełdy Pracy. Do udziału w giełdach zostały zaproszone osoby niepełnosprawne zarejestrowane w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi oraz spełniające następujące kryteria, m. in.:

  1. Osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  2. Osoby zameldowane na terenie województwa Lubelskiego,
  3. Osoby niepracujące i niezarejestrowane w Urzędzie Pracy i inne,
  4. Osoby, które w związku z powyższą giełdą odbyły wcześniejszą rozmowę z pracownikami
    Naszej Agencji

A także pracodawcy wyrażający chęć zatrudnienia klientów Agencji Zatrudnienia.

Stanowiska pracy, na które będą aplikowali Nasi klienci podczas giełdy pracy to: pracownik biurowy, telemarketer, ochroniarz obiektu (bez licencji) oraz osoba sprzątająca.

Z naszych doświadczeń wynika, że Giełda Pracy to skuteczny pomysł na aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych oraz pomocne narzędzie w osłabianiu stereotypów społecznych i zachęcanie pracodawców do zatrudniania osób niepełnosprawnych. Dzięki nim klienci Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w okresie od kwietnia bieżącego roku podjęli pracę w różnych zawodach m.in.: ekspert ds. badania pisma i dokumentów, pracownik biurowy, informatyk, osoba sprzątająca, konfekcjoner wyrobów sztucznych, administrator portalu, i wielu innych.

Nasi pośrednicy pracy aktywnie współpracują z firmami zainteresowanymi zatrudnianiem osób niepełnosprawnych, pozyskując nowe oferty pracy. Umożliwiają pracodawcom jak najszybszy kontakt z potencjalnym pracownikiem, a także udzielają im szczegółowych informacji na temat uwarunkowań psychologicznych i prawnych związanych z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. nia!

Warto dodać, że przed Giełdami pracy w Naszej Agencji organizowane są zajęcia z Aktywizacji Zawodowej dla osób niepełnosprawnych. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów z udziałem psychologów, doradców zawodowych, prawników, pośredników pracy i samych zainteresowanych. Głównym celem zajęć jest diagnoza w zakresie preferencji, potencjału i predyspozycji zawodowych uczestników oraz przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, które odbędą się podczas Giełd Pracy.

Naszym klientom szczerze kibicujemy, a osoby zainteresowane udziałem w kolejnych giełdach pracy i zajęciach aktywizacyjnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu: 81 534 82 90/95 lub osobistego w siedzibie Naszej Agencji przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 09.01.2020r.
Stronę odwiedzono 18472333, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON