1 procent
zobacz >>>

Pracowite lato w Agencji Zatrudnienia

Lato w pełni, czas urlopowy, ale naszemu Zespołowi specjalistów robota pali się w rękach. Zeszły tydzień minął w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi przy ul. Krochmalnej 13/1 w Lublinie pracowicie i owocnie na warsztatach aktywizacji zawodowej oraz Giełdzie Pracy. Nie zwalniamy jednak tempa! Już dziś, tj. w poniedziałek 17 sierpnia przybył do naszej siedziby kolejny Pracodawca, celem odbycia rozmowy kwalifikacyjnej na oferowane stanowisko z kilkoma przybyłymi Klientami Agencji Zatrudnienia.

Wszystko to jest wynikiem naszej świetnej współpracy z lubelskimi Pracodawcami, chętnie zatrudniającymi osoby niepełnosprawne oraz umiejętności naszych pośredników pracy wyszukiwania nowych ofert pracy, jak również przekonywania kierownictwa firm do korzyści płynących z zatrudniania osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Oby zabiegi naszego Zespołu, służącego swą wiedzą i umiejętnościami osobom niepełnosprawnym poszukującym pracy, przyniosły zamierzony skutek. Oczywistym celem jest zmniejszenie obszaru wykluczenia osób niepełnosprawnych z rynku pracy.

Jak zwykle trzymamy kciuki za uczestników rozmów kwalifikacyjnych.

Powodzenia!Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 05.12.2019r.
Stronę odwiedzono 18293969, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON