Szanowni Państwo,

Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy !

Jednocześnienie ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników,
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadczy usługi

w godzinach od 7:30 do 15:30 w formie zdalnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel.:


81 534-82-90


534-032-029


533-485-990

oraz pod adresami email:

praca@ffm.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Giełda Pracy - szansą na zdobycie zatrudnienia

W czwartek, 6 sierpnia 2009 r. w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi odbyła się kolejna już Giełda Pracy dla osób niepełnosprawnych, podczas której firmami oferującymi zatrudnienie były: PPUH Szyffer ze Świdnika oraz Elpro Sp. z o.o., wchodząca w skład Emperia Holding.

Pierwszy z pracodawców, tj. firma Szyffer oferowała stanowiska: sprzątaczki - skierowane do kobiet oraz sprzątacza - mężczyzny do utrzymania w czystości terenów posesji otaczającej budynek. Oba te stanowiska wiążą się z zatrudnieniem na pełny etat w dwuzmianowym systemie pracy.

Na rozmowę kwalifikacyjną na powyższe stanowiska zgłosiło się 19 osób, w tym 3 mężczyzn. Osoby ubiegające się o te stanowiska musiały, zgodnie z wymaganiami Pracodawcy, być osobami chętnymi do pracy, solidnymi oraz niekaralnymi. Czas oczekiwania na swoją kolej uczestnikom Giełdy Pracy mijał na rozmowach dotyczących swych oczekiwań. Jak to zwykle bywa, największym zainteresowaniem oczekujących cieszyły się osoby, które jako pierwsze odbyły rozmowę kwalifikacyjną. Dzieliły się one swymi spostrzeżeniami i jednocześnie podkreślały przyjazne usposobienie przedstawicieli firmy Szyffer, którzy z jej ramienia przeprowadzali rozmowy.

Firma Elpro Sp. z o.o. z grupy Emperia zaoferowała stanowisko Asystenta ds. rozliczeń, do którego zadań należeć będzie m.in.: zapewnienie prawidłowej obsługi administracyjno-kosztowej najemców, weryfikacja dokumentów, czy też prowadzenie ewidencji faktur najmu. Na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie tej oferty zgłosiło się 5 Pań, które podczas rozmowy starały się udowodnić, że spełniają wymagania stawiane przez Pracodawcę, do których należą m.in.: wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe), bardzo dobra znajomość programu Excel oraz zaangażowanie w pracę. Firma Elpro jako dodatkową, mile widzianą umiejętność, określiła znajomość zagadnień z zakresu finansów i rachunkowości. Podobnie jak w przypadku ofert firmy Szyffer, czas oczekującym mijał na wspólnych rozmowach i dzieleniu się wrażeniami.

Ponadto, jak to jest już w zwyczaju, podczas Giełd Pracy wszyscy pracownicy, stażyści oraz wolontariusze starają się w jak największym stopniu pomóc oczekującym na swą rozmowę kwalifikacyjną osobom. Wszyscy uczestnicy Giełdy mogli liczyć na rozmowę ze specjalistami na temat sytuacji na rynku pracy oraz na temat firm rekrutujących.

Bardzo przydatne okazały się trzydniowe warsztaty aktywizacji zawodowej poprzedzające Giełdę Pracy. Uczestniczyła w nich część starających się dzisiaj o pracę. Teraz nadszedł czas na oczekiwanie na decyzję Firm oferujących pracę dotyczącą zatrudnienia określonych osób.

Cała załoga Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi trzyma kciuki!Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 02.06.2020r.
Stronę odwiedzono 19289082, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON