Szanowni Państwo,

Rozpoczęła się rekrutacja do nowych projektów, w ramach których oferujemy bezpłatne usługi m.in.:
psychologa, doradcy zawodowego, prawnika,
a także szkolenia zawodowe wraz ze stypendium szkoleniowym,
staże zawodowe oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy !

Jednocześnienie ze względu na Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników,
Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi świadczy usługi

w godzinach od 7:30 do 15:30 w formie zdalnej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel.:


81 534-82-90


534-032-029


533-485-990

oraz pod adresami email:

praca@ffm.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Do pobrania formularz rejestracyjny do projektów

format .docx

format .pdf

1 procent
zobacz >>>

Pracowity tydzień, czyli rusza nabór pracowników

Mamy przyjemność poinformować, iż owocem naszej współpracy z lubelskimi Pracodawcami, prowadzimy nabór na stanowiska oferowane przez dwie lubelskie firmy.

Pierwszą ofertą pracy jest stanowisko sprzątaczki. Do zadań zatrudnionych kobiet należeć będą prace porządkowe wewnątrz budynków: sprzątanie pomieszczeń administracyjno-biurowych, utrzymanie w czystości sanitariatów oraz dbanie o odpowiednie ich wyposażenie odpowiednie płyny oraz papier toaletowy.

Druga oferta skierowana jest do mężczyzn. Współpracująca z nami firma poszukuje osób na stanowisko „sprzątacz”. Do głównych zadań, za których wykonanie odpowiedzialny będzie zatrudniony pracownik, będzie utrzymanie w czystości na podległym terenie poprzez zamiatanie, koszenie trawników, czy też opróżnianie koszy.

Osoby zatrudnione na powyższych stanowiskach zatrudnione będą na pełny etat w dwuzmianowym systemie pracy. Podstawowymi wymaganiami, stawianymi przed kandydatami przez Pracodawcę są: chęć do pracy, solidność oraz niekaralność.

Trzecia oferta pracy w charakterze pomocy gospodarczej (sprzątaczki) skierowana jest do kobiet z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Wymiar czasu pracy, ustalony przez pracodawcę określony jest na poziomie 0,7 etatu, w godzinach 15.00-20.00. Do głównych zadań zatrudnionej Pani będzie należało utrzymanie w czystości pomieszczeń w budynku, m.in.: mycie podłóg, odkurzanie dywanów, mycie okien, utrzymanie w czystości wyposażenia sprzątanych pomieszczeń oraz uzupełnianie mydła w dozownikach, papieru toaletowego oraz ręczników.

W przypadku trzeciej oferty, Pracodawca szczególną uwagę przykłada do solidności, uczciwości, rzetelności oraz punktualności swych pracowników.

Celem najlepszego przygotowania zarejestrowanych w Agencji Zatrudnienia osób, starających się o powyższe stanowiska, w poniedziałek 3 sierpnia 2009 r. oraz we wtorek i środę (4 oraz 5 sierpnia) odbędą się zajęcia z aktywizacji zawodowej. Osiągnięte podczas warsztatów umiejętności, ich uczestnicy będą mogli wykorzystać podczas Giełdy Pracy planowanej na czwartek 6 sierpnia 2009 r. Przedmiotem starań osób w niej uczestniczących będą m.in.: dwie pierwsze, z przedstawionych powyżej ofert pracy.

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 02.06.2020r.
Stronę odwiedzono 19288948, aktualnie przegląda ją 8 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON