1 procent
zobacz >>>

Kolejna edycja Giełdy Pracy dla Osób Niepełnosprawnych za nami

W dniach 9 i 10 lipca 2009 r. w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi przy ul. Krochmalnej 13/1 odbyła się kolejna Giełda Pracy dla Osób Niepełnosprawnych.

W pierwszym dniu w Giełdzie uczestniczyła firma Polfa-Lublin S.A., która zaoferowała stanowisko: konfekcjoner wyrobów z tworzyw sztucznych. Do rozmowy kwalifikacyjnej przystąpiło 11 osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, które w chwili oczekiwania na rozmowę z przedstawicielami Pracodawcy, mówili wolontariuszom oraz stażystom Agencji Zatrudnienia o swych nadziejach, ale również obawach związanych z podjęciem pracy. Po rozmowie kwalifikacyjnej przyszedł czas na oczekiwanie na telefon z Polfy-Lublin, który oznaczał będzie zakwalifikowanie do kolejnego etapu rekrutacji w siedzibie firmy i tym samym większe szanse na podjęcie upragnionej pracy.

Drugi dzień Giełdy Pracy należał do firmy INFO.NET, oferującej pracę w dziale e-marketingu. Do zadań osoby zatrudnionej przez ww. firmę należeć będzie m.in. obsługa administracyjna serwisu internetowego, redagowanie tekstów do kampanii reklamowych oraz pozyskiwanie i bieżąca obsługa klientów. Na rozmowę zgłosiło się czterech posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności mężczyzn. Z racji mniejszej liczby kandydatów, niż dzień wcześniej, pracodawca mógł sobie pozwolić na odbywanie dłuższych rozmów, celem lepszego poznania osób, z których wybierze swego przyszłego pracownika.

Wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia!Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18640583, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON