1 procent
zobacz >>>

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi na Ukrainie

W dniach 4-6 czerwca 2009 roku w ramach wspólnego projektu pn. "EURONET WSCHÓD" (Program "Przemiany w Regionie - RITA") przedstawiciele Fundacji Fuga Mundi przebywali na Ukrainie w Nowowołyńsku oraz we Lwowie. Agencję Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi reprezentowali: Prezes Fundacji Fuga Mundi Pan Marek Piasecki, Członek Zarządu Fundacji Fuga Mundi Pan Wiesław Piasecki, Pośrednik Pracy Agencji Zatrudnienia Pan Ireneusz Jóźwicki, Specjalista ds. rehabilitacji osób niepełnosprawnych Pani Beata Piasecka, Tłumaczka Pani Julia Lipnicka.

Organizatorami przedsięwzięcia były Fundacja Fuga Mundi i Młodzieżowa Organizacja Społeczna "Perspektywa" z Nowowołyńska, którą reprezentował Pan Prezes Borys Karpus. Celem wizyty było zapoznanie się z problematyką zatrudnienia i sytuacji osób niepełnosprawnych na Ukrainie. Grupa z Polski uczestniczyła w licznych spotkaniach, m.in. z Dyrektorem Biznes Internet CentrumŸ, z pracownikami Miejskiego Centrum Zatrudnienia, z Prezesem Organizacji Zielony Krzyż we Lwowie Panem Aleksandrem Wołoszyńskim. Odwiedzili także Centrum Rehabilitacyjne w Nowowołyńsku.

Przedstawiciele ukraińskiego Partnera zostali zaproszeni do złożenia rewizyty w Polsce. Przyjazd gości z Ukrainy zaplanowano w okresie od 18 do 19 czerwca 2009 r.

Liczymy na owocną współpracę.

Projekt pn. "EURONET WSCHÓD".
Umowa dotacji z dnia 18 grudnia 2008 r., nr umowy RITA-2007-98.
Projekt został sfinansowany w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności 'Przemiany w Regionie - RITA', realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18644425, aktualnie przegląda ją 9 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON