1 procent
zobacz >>>

Odwiedziło nas już ponad 2 mln Internautów!

Pragniemy podziękować wszystkim Internautom, którzy regularnie odwiedzają naszą stronę internetową. Już ponad 2 mln osób zajrzało na www.praca.ffm.pl Można tu znaleźć wiele interesujących i pożytecznych informacji skierowanych zarówno do osób niepełnosprawnych, jak i do pracodawców, którzy chcą zatrudniać takie osoby. Zamieszczamy porady prawne, fotogalerie, a w serwisie doradczym możecie Państwo znaleźć teksty doradców zawodowych i psychologów, różnorodne publikacje i dokumenty. Za pomocą jednego kliknięcia w zakładkę Rejestracja dowiecie się Państwo jakie warunki trzeba spełnić oraz jakie dokumenty należy posiadać, aby móc zarejestrować się w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi i korzystać zupełnie bezpłatnie z naszych usług pośrednictwa pracy czy doradztwa zawodowego, prawnego i psychologicznego.

Nasza strona internetowa podpowie również Państwu, co to jest Wolontariat, a specjaliści opowiedzą o pracy naszych Wolontariuszy.

Nasza Agencja Zatrudnienia promuje także pracodawców, zatrudniających Osoby Niepełnosprawne. Dla nich właśnie organizujemy co miesiąc Konkurs DATOR LABORIS - DAWCA PRACY wybierając Pracodawcę Miesiąca, a raz do roku Pracodawcę Roku. Opis osiągnięć Firm, które wspierają działalność Agencji w zakresie aktywizacji zawodowej i integracji społecznej osób niepełnosprawnych zamieszczamy również na naszym portalu.

Staramy się Was - Drodzy Internauci! - na bieżąco informować o aktualnych wydarzeniach i przedsięwzięciach, które odbywają się w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi. Możecie również zapoznać się z informacjami zamieszczanymi na łamach gazet lub w Radio i Telewizji Publicznej, posłuchać wywiadów z uczestnikami Zajęć z Aktywizacji Zawodowej lub szkolenia komputerowego, albo wypowiedzi znanych osób patronujących naszą działalność.

Wszystkim Odwiedzającym naszą stronę WWW, jak również i siedzibę Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zaufanie, dzięki którym nasza praca nabiera szczególnego sensu i, jak widać, jest potrzebna INNYM!

Laboratorium ECDL


Polskie Towarzystwo Informatyczne

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Nasza działalność została nagrodzona DYPLOMAMI

Dobre Praktyki
EFS 2008

Dobre Praktyki
PFRON 2006

Polityka prywatności | Mapa serwisu

© 2008 Fundacja Fuga Mundi, wszelkie prawa zastrzeżone

Data ostatniej modyfikacji: 27.02.2020r.
Stronę odwiedzono 18640651, aktualnie przegląda ją 6 osób.
FFM Projekt współfinansowany ze środków
Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PFRON